Aktualności

http://nemo-wodnyswiat.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Sep 8, 2016

Zdrowo z Nemo Świat Rozrywki !

Po raz trzeci już zaplanowano regionalną akcję „Serce pełne warzyw i owoców” w Dąbrowie Górniczej. Przed Nemo Świat Rozrywki miłośnicy warzyw, owoców i zdrowego żywienia spotkać będą mogli się ze specjalistami i dietetykami. 

Kilkugodzinne spotkanie odbędzie się w sobotę 10 września – 10.00-15.00. Wszyscy uczestnicy częstowani będą świeżymi warzywami i owocami, przewidziano atrakcje w postaci warsztatów i pokazów karate. Niecenioną wartością będzie z pewnością możliwość przeprowadzenia darmowych badań czy konsultacji. Wzorem lat ubiegłych będziemy mogli zbadać m.in. wzrok, poziom cukru we krwi, ciśnienie. Odwiedzający strefę mogą liczyć na darmowe porady specjalistów i odpowiedzi na pytania związane ze zdrowym stylem życia i działaniami profilaktycznymi w kontekście chorób cywilizacyjnych. 

Co warte podkreślenia, udział w akcji jest darmowy, a z badań i porad specjalistów skorzystać będzie mógł każdy niezależnie od wieku. Warto wobec tego zarezerwować swój sobotni czas i pojawić się przed Nemo Świat Rozrywki łącząc przyjemne z pożytecznym. To będzie owocna sobota!

Akcja organizowana jest w Nemo Świat Rozrywki przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków.

Partnerzy: