Aktualności

http://nemo-wodnyswiat.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Oct 14, 2016

Parking Nemo / 17.10

Kibice, którzy wybierają się na mecz inaugurujący sezon MKS Dąbrowa Górnicza, już w najbliższy poniedziałek - 17 października, będą mogli skorzystać z dwóch parkingów. Z uwagi na małą pojemność parkingu przy hali widowiskowo-sportowej Centrum (na około 150 miejsc), korzystać można z parkingu przy Nemo o pojemności ok. 270 miejsc.

Wjazd na parking zlokalizowany jest naprzeciw hali. Przy wjeździe należy pobrać bilet, który dla klientów Nemo-Świat Rozrywki (czyli dla gości, którzy dokonują zakupu usługi lub towaru w kompleksie Nemo za min. 6 zł) jest bezpłatny. Po skorzystaniu z usług w Nemo - potwierdzonych paragonem zakupu z dnia korzystania z parkingu - jest on aktywowany i upoważnia do bezpłatnego wyjazdu w ciągu 15 minut. Osoba niekorzystająca z usług Nemo skanuje bilet, a następnie dokonuje opłaty w automatycznej kasie parkingowej zlokalizowanej przy wejściu do Nemo (płatność gotówką: banknoty i monety) lub w jednej z kas na terenie obiektu.

Cennik parkingu przy Nemo-Wodny Świat Dąbrowa Górnicza:
- 2 zł za 1 godzinę od poniedziałku do piątku,
- 2,5 zł za 1 godzinę w soboty i niedziele oraz święta,
- 20 zł za dobę, tj. 24 godziny (naliczany automatycznie po 10. godzinie parkowania).

*Klient jest to osoba dokonująca zakupu usługi lub towaru w kompleksie Nemo za min. 6 zł, potwierdzone paragonem zakupu z dnia korzystania z parkingu Nemo.