Aktualności

http://nemo-wodnyswiat.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Sep 17, 2017

GRAND PRIX 2017!

Kolejne pływackie Grand Prix za nami. To już III etap. Nie brakowało ogromnych emocji, świetnych wyników i zwycięstw o ułamki sekundy!  :)

Oto wyniki:

Styl grzbietowy - Dziewczęta 2009-2010
1. Zuzanna Ślęczek - Sosnowiec (0:52,28)
2. Paulina Szynka - Orka Herby (0:55,89)
3. Maria Wieczorek - Orka Herby (0:57,99)

Styl dowolny - Dziewczęta 2009-2010
1. Zuzanna Ślęczek - Sosnowiec (0:48,45)
2. Maria Wieczorek - Orka Herby (0:55,33)
3. Paulina Szynka - Orka Herby (0:58,25)

Styl grzbietowy - Chłopcy 2009-2010
1. Ksawery Berendt - UKS Dragon Będzin (0:49,48)
2. Nikodem Handerek - Dąbrowa Górnicza (0:55,66)
3. Marcel Surma - UKS Dragon Będzin 0:56,07)

Styl dowolny - Chłopcy 2009-2010
1. Ksawery Berendt - UKS Dragon Będzin (0:44,41)
2. Nikodem Handerek - Dąbrowa Górnicza (0:53,20)
3. Patryk Pichit - UKS Dragon Będzin (0:57,75)

Styl grzbietowy - Dziewczęta 2007-2008
1. Zofia Stawiarz - Sosnowiec (0:42,82)
2. Martyna Greń - UKS Dragon Będzin (0:43,26)
3. Natalia Jakubczyk - Dąbrowa Górnicza (0:44,02)

Styl klasyczny - Dziewczęta 2007-2008
1. Amelia Krzemińska - Sosnowiec (0:46,56)
2. Magdalena Stefańczyk - Dąbrowa Górnicza (0:47,47)
3. Hanna Markocka - UKS Dragon Będzin (0:51,14)

Styl dowolny - Dziewczęta 2007-2008
1. Hanna Markocka - UKS Dragon Będzin (0:36,03)
2. Amelia Krzemińska - Sosnowiec (0:36,30)
3. Martyna Greń - UKS Dragon Będzin (0:37,83)
3. Magdalena Stefańczyk - Dąbrowa Górnicza (0:37,83)

Styl grzbietowy - Chłopcy 2007-2008
1. Filip Czapiński - UKS Dragon Będzin (0:43,58)
2. Wojciech Słota - UKS Dragon Będzin (0:45,59)
3. Bartosz Bieliński - Dąbrowa Górnicza (0:47,72)

Styl dowolny - Chłopcy 2006-2007
1. Marcel Włodarczyk - Sosnowiec (0:35,75)
2. Filip Olszewski - Sosnowiec (0:37,39)
3. Mateusz Pińczak - UKS Dragon Będzin (0:38,94)

Styl klasyczny - Chłopcy 2007-2008
1. Marcel Włodarczyk - Sosnowiec (0:48,27)
2. Filip Olszewski - Sosnowiec (0:50,08)
3. Mateusz Pińczak - UKS Dragon Będzin (0:52,71)

Styl grzbietowy - Dziewczęta 2005-2006
1. Maja Koćma - Dąbrowa Górnicza (0:42,47)
2. Wiktoria Baranowska - Dąbrowa Górnicza (0:43,95)
3. Iga Habrajska - Orka Herby (0:48,67)

Styl klasyczny - Dziewczęta 2005-2006
1. Martyna Muster - Tychy (0:43,03)
2. Amelia Jakubczyk - Będzin (0:45,61)
3. Zuzanna Czapińska - UKS Dragon Będzin (0:47,98)

Styl dowolny - Dziewczęta 2005-2006
1. Julia Janik - Wolbrom (0:32,97)
2. Martyna Muster - Tychy (0:34,86)
3. Maja Masłoń - Dąbrowa Górnicza (0:35,95)

Styl grzbietowy - Chłopcy 2005-2006
1. Jakub Zbierański - Dąbrowa Górnicza (0:39,36)
2. Oskar Łydka - UKS Dragon Będzin (0:42,57)
3. Sebastian Wasiuk - Dąbrowa Górnicza (0:45,98)

Styl dowolny - Chłopcy 2005-2006
1. Jakub Zbierański - Dąbrowa Górnicza (0:32,32)
2. Filip Staszewski - Dąbrowa Górnicza (0:33,69)
3. Maksym Choma - Klucze (0:34,20)

Styl klasyczny - Chłopcy 2005-2006
1. Filip Staszewski - Dąbrowa Górnicza (0:41,07)
2. Maksym Choma - Klucze (0:47,32)
3. Jakub Wójcik - Dąbrowa Górnicza (0:49,00)

Partnerzy: