Sprawdź plan działań w Wodnym Świecie

http://nemo-wodnyswiat.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Aug 1, 2018

W Nemo ruszamy z treningami personalnymi

Sport to zdrowie, to wiadomo już od dawna, jednak jak się zmotywować i nie stracić zapału po kilku treningach?

Z pomocą przychodzi trener personalny i motywator w jednym – Damian. Wykwalifikowana osoba, która już po pierwszych treningach pozna Ciebie, Twoje możliwości i przyzwyczajenia. Dzięki temu treningi będą bardzo spersonalizowane.

Zaletą treningów personalnych jest właśnie to, że nie ma grupy. Jeżeli nie nadążasz to zwalniasz i nie musisz się przejmować tempem innych, co może demotywować. Jednocześnie możesz ustalić indywidualny czas w ciągu którego chcesz zrzucić na wadze lub zbudować masę mięśniową oraz wybierać dogodne terminy zajęć.

Treningi odbywają się w wybranym przez Ciebie pakiecie, który po wykupieniu jest ważny nie 30, ale aż 60 dni! Pierwszy trening jest bezpłatny bez względu na to jaki pakiet wybierzesz. Zostaną na nim ustalone ważne kwestie takie jak cel, który sobie stawiasz, analiza sprawności fizycznej oraz wypełnienie karty treningowej wraz z pomiarami Twojego ciała.

Jeden trening to aż półtorej godziny ćwiczeń! Taki czas pozwala na dobrą rozgrzewkę i wejście w dobry rytm ćwiczeń.

 

Cennik pakietów

1 trening

65 zł

8 treningów

450 zł

12 treningów

550 zł*

15 treningów

650 zł*

 

Pakiety ważne są przez 60 dni od daty zakupu

*Pakiety za 550 zł i 650 zł będą dodatkowo zawierały usługę stworzenia planu żywieniowego  na podstawie wywiadu  przeprowadzonego przez trenera.

 


Partnerzy: